1 / 10
Mercedes C220 CDI
8.750 €
15.08.2022 12:40

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072 232 688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам