1 / 3
Skuter Boatian 50cc. Vo dobra sostojba.
По Договор
11.01.2022 10:48

Пехчево / Берово

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

50cc

Километри:

20000

Se prodava Boatian skuter 50cc 2007 godina. Skuterot e so dokumenti i e dobro zacuvan.
Za poveke info na tel: 078-229-604.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам