1 / 3
Se prodava kotur za kabel котур
3.000 МКД
14.07.2022 03:14

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071480666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам