1 / 10
Citroen C3 Pluriel 1.4 Dizel 50kw
3.450 €
26.01.2022 22:41

Делчево / Делчево

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C3 Pluriel 1.4 Dizel 50kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw

3900 €

Reno Clio 1.5dci 55kw 2013 god Tovarno

3800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам