1 / 3
STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA
600 МКД
Цената е фиксна
13.11.2021 13:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Иновативна технолгија- Штедач на електрична енергија н.
👉Интелегентната технологија ги оптимизира напонските и тековните барања, со што се намалуваат барањата за активна моќност KwH и постигнува заштеда
Намалете ги вашите сметки за струја
✔️Вредности од видеото: Пред употреба 79amp по приклучување на уредот 33amp. Разлика од 46amp заштеда❗
🔶Едноставно приклучето го во штек и започнете да штедите.
➡️Стабилизира напон и спречува електрично прегревање
➡️ Го продолжува животниот век на електричните уреди
➡️ Ги зачувува вашите пари
➡️ Обезбедува целосна заштита на вашите електрични уреди
070 288 106
https://youtu.be/b7Nr1DnZRWc

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам