1 / 11
Golf 7 , 2015 Bluemotion , Trendline
11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 19:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Golf 7 / 1.6 2015 godina ,
Bluemotion,
start/stop sistem, 6 brzini ,
aluminski bandasi,
gumi michelin alpin 6 vo solidna sostojba
navigacija, bluetooth,
funkcii na volan , napraeno servis pred 3000 km , smeneto greaci novi, smenet senzor na pritisok na nafta nov.
registriran so zelen karton do 08.2022 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mendi
Потврден огласувач
070275537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам