1 / 3
Megjuredna senzorska univerzalna kopacka
По Договор
22.05.2023 08:21

Ресен

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монтира на тањирачи, гребала, култиватор, трактор. На лагер веднаш достапна.
✅ОВЛАСТЕН УВОЗНИК✅
♻️ЗУХЕР АГРО Р

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам