1 / 6
Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi
По Договор
22.05.2023 08:21

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни насади без никакво оштетување на стеблата❗
ℹ Висококвалитетен носач/конструкција
ℹ Силиконски копач со долни метални прашачи + 2 копачи, сите во форма на ѕвезда. Овозможуваат максимална обработка на земјата помеѓу редовите.
ℹ Работна ширина од 160cm до 260cm. Хидраулично продолжување.
ℹ Подесување по висина и должина на сите работни делови.
ℹ Потребна сила на трактор: мин. 20 HP
©️ОЛАСТЕН ЗАСТАПНИК
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН
☎️071-766-522

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам