1 / 3
KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci
По Договор
22.05.2023 08:21

Ресен

Состојба на предмет
Нов

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗
KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат на вашите атомизери или прскалици каде се поврзуваат со црева од пумпа со 15bar притисок и 12V струја.
Заштедете при прскање на вашите овошни насади или посадени ниви.
За повеќе информации и цени:
ОВЛАСТЕН УВОЗНИК
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН♻️
📱071-766-522📱

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам