1 / 4
Tresaci na stebla i granki
По Договор
22.05.2023 08:22

Ресен

Состојба на предмет
Нов

KADIOGLU ТРЕСАЧИ
✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко, лешник, костен итн.
✅Чистење/лупење на ОРЕВ.
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН♻️
📱071-766-522📱

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам