1 / 4
Gumi 205/55/16 Dunlop
50 €
04.12.2021 14:20

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Prodavam 2 letni gumi 205/55/16 Dunlop 2017godina vo odlicna sostojba kako novi bez maana so cela shara.
Moze isporaka po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам