1 / 5
Seat Cordoba 1.9 SDi
2.400 €
01.11.2021 17:37

Тетово / Тетово

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Seat Cordoba 1.9 SDi , 2004 година , поминати 183.600 км, регистација до Март 2022 година, со клима уред, централна брава, електрика на стакла, серво волан, радио ЦД и др.Возилото е супер сочувано

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Cordoba 1.9 SDi

2400 €

UAZ Pickup Premium Lux

24110 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам