1 / 7
Mercedes a 180 cdi 2008
4.000 €
Цената не е фиксна
05.11.2021 15:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭Mercedes A-180 cdi
🇨🇭Viti 2008
🇨🇭Km 280.000
🇨🇭Dizel
🇨🇭Manual

📞071-636-455📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto plac swiss
Gostivar
Потврден огласувач
071636455
Испрати Е-маил до огласувачот

Bmw 320 d facelift 2009

9750 €

Ford C max 2.0 2008

6000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам