1 / 8
MINI COOPER D 1.6D Euro5 =BALKANAUTO CARS=
1 €
15.02.2023 10:05

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Cooper D

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PODATALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 180d 120KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам