1 / 7
NISSAN QASHQAI
6.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 09:36

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.11625

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISSAN QASHQAI 2009 godina so 226.000km uvezen od belgija vo odlicna sostojba redovno servisiran
*moze zamena za kola so bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
78341778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам