1 / 6
Ray ban очила оригинал нови неносени рејбан наочари
4.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2021 20:12

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови неносени оригинал Rayban очила за сонце. Купени од RayBan store од Германија. Модел rb 4122 Ray Ban Bond. Доаѓаат комплет со кожна футрола ,кутија и сетификат од Luxotica. Добиени се на подарок, никогаш не се носени, во mint состојба (како од продавница). Кај нас се продаваат околу 10.00 денари. ЗВОНЕТЕ НА 075410046

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

TPkom
Потврден огласувач
075375938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам