1 / 10
Stan na prizemje so dvor Vodno
450 €
27.12.2021 13:45

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Slavejko Arsov 70

Se izdava stan na Vodno, pod panorama. Povrsina 70m2, edna spalna soba, otvoren prostor golema dnevna, trpezarija i kujna. Stanot e na prizemje so sopstven dvor so skara.
Cena 450e
Petar 070266508

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Petar
Потврден огласувач
070266508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам