1 / 1
Kabel banderski aliminiumski 4X16 - poveke od 15m
650 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2021 06:30

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam poloven ispraven poveke od 15m kabel banderski aluminiumski so zatezaci sto odi od bandera do stender.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Gorki
Потврден огласувач
070323367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам