Prodavam kompjuter so programa za dukan
1 €
14.05.2022 23:30

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam kompjuter za vo prodavnica so programa, fiskalen printer ,barkod skener, kasa, obicecen printer .cena po dogovor

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070 593 855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам