1 / 4
165 70 14 Semperit vw polo golf 4 ibiza skoda
120 €
29.01.2022 22:07

Кисела Вода / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

110

Ширина на гума:

165

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

14

165 70 14 Semperit vw polo golf 4 ibiza skoda odlicni ne se ispukani krivi ni lepeni site 4 ista sara ili zamena za mobilen tel

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078664422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам