1 / 6
Ford c-max 1.6 dizel 2004
3.000 €
Цената не е фиксна
3.200 €
18.11.2021 12:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford c-max
1.6 dizel
Km 180.000
God 2004/5

📞071-636-455📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto plac swiss
Gostivar
Потврден огласувач
071636455
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford C-max 1.6 2015

9500 €

Mercedes a 180 cdi 2008

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам