1 / 1
Agregat maxpuls 2.7kw
16.499 МКД
19.06.2022 15:34

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:17.950 ден
🔥🔥🔥цена на попуст:16499

Моќност: 2.7kW
Работна излезна моќ: 2.5kW
Резервоар: 15L
Излез: AC/DC
Гориво Бензин

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls udarna bormasina 500w

1290 МКД

TOTAL masina pod pritisok za perenje wap 150bari-1800w

6250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам