1 / 11
PREVOZ /TRANSPORT /SELIDBI
899 МКД
Денес 09:44

Кисела Вода / Скопје

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA 24/7

KAMION MAN SO RAMPA I NOSIVOST DO 6T
dimenzi: dol.6.2m šir.2.5 vis.2.5
KAMIONET VW CRAFTER SO RAMPA I NOSIVOST DO 3T
dimenzi: dol. 4m šir.2.2 vis.2.2
KOMBI FORD TRANSIT NOSIVOST DO 2T
dimenzi:dol. 4m šir.1.6m vis.1.9m
PICKAP FIAT DOBLO
dim. dol.2m šir.1.2m vis .1.4m
075 232 010

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

INTERTRANS.SK
SKOPJE
Потврден огласувач
075232010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам