1 / 3
MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET
2.790 МКД
02.07.2022 05:34

Аеродром / Скопје

MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET
ispravni 100%
test na lice mesto
Vrtete na 071496732

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава / Можна е замена од:

gjoko
skopje
Потврден огласувач
072308167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам