1 / 9
GUME 225/40R18ki >HANKOOK< 2019god.
160 €
Цената е фиксна
12.03.2023 07:41

Куманово / Куманово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

40

Дијаметар:

18

--4 GUME 225/40R18ki >HANKOOK< 2019god.
--2 gume 7,5mm Sara.
--2 gume 6mm Sara.

--Rezervna guma 5x112 VW, AUDI 16ka,18ka,19ka,20ka.
--Rezervna guma 5x105, 5x115 OPEL 16ka.
--Rezervna guma 5x120 OPEL INSIGNIA 17ka
--Rezervna guma 5x112 Mercedes 16,17ka.18ka ML.
--Rezervna guma za BMW 5x120 16ka,17ka.
--Rezervna guma 16ka 5x114,3 za NISSAN. i dr...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам