1 / 2
Celicni Bandazi so gumi 4x108
8.000 МКД
Цената е фиксна
12.04.2022 10:06

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

14

Gumi,bandazi i muteri komplet 2019 zimska sezona.
kontakt : 077/711-609

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076421111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам