1 / 12
Нова куќа
165.000 €
15.02.2023 15:28

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Домовица

ЦЕНА ПОВОЛНА

Се продава нова куќа.
Изградена со најквалитетни материјали.
Комплетно опремена со :
- Мебел (висококвалитетен)
- Енергетски ефикасна
- Громобран
- Видео надзор и алармен уред
- Уредена со високовалитетни материјали (паркет,внатрешни и надворешни врати,плочки и санитарии,кујна од највисок квалитет)
- прекрасна локација со асвалтна улица до самиот влез
- преубаво амбиентално опкружување од природно зеленило
- огромен двор со тревник со автоматски електронски уред за наводнување со Pop Up прскалки.
- Автоматска електрична гаражна врата
- Фасадно осветлување
- Грејачи во олуци на кров
- Фрагмат таванска плоча со изолација
- Електрична и водоводна инсталација во двор
- Централно греење на пелети (комбинирано подно и радијатори)
- Централно снабдување со топла вода за цел објект
- Изведена канализација и вода до простор за чување куче.
- PVC прозори и врати (REHAU) со вградени ролетни и мрежи против инсекти
- Електрична инсталација со автоматска заштита од струен удар

Нема потреба од никаква додатна инвестиција
Информации само на VIBER на 078221687

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ilija Ilija
Kavadarci
Потврден огласувач
078221687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам