1 / 1
Maxpuls agregat 700w novi
5.499 МКД
15.06.2022 07:23

Ресен

Состојба на предмет
Нов


Моќност: 2HP
Максимална излезна моќ: 650 W
Резервар: 4 L
Мотор двотактен
Воздушно ладење
Гориво-мешавина
Механичко палење
Тежина на производот: 17 kg
12 V
Вртежи: 3000 min/1
63 cm3
Потрошувачка: 0,67 L/ kWh

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriska nozica makazi za kroenje 21v novii!!!

1 МКД

Maxpuls wap masina za perenje avtomobili pod pritisok novii!

20990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам