1 / 5
Plac
35 €
26.01.2022 13:23

Куманово / Куманово

Квадратура:

1309 m²

Тип на земјиште:

Останато


Se prodava plac vo Kumanovo, naselba Pero Cico - Banevo Trlo
1309 kvadrata so struja, voda, kanalizacija i markica za gradenje
35 evra kvadrat
Ulica Gjorce Petrov br 22. ( kude dva fenjera).
Telefon za kontakt : 078-547-195, 078- 575-658


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miodrag
Потврден огласувач
078575658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам