1 / 3
NOVI BFGoodrich 285 70 17
100 €
10.05.2022 12:29

Струга / Струга

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

285

Висина:

70

Дијаметар:

17

2 novi gumi nikogas ne staveni na vozilo sega doneseni od ch gi kupiv po greska i zatoa gi prodavam mene ne mi trebaat a vas ako imate potreba povelete cenata vie za dvete gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава / Можна е замена од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам