1 / 6
WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter ICSEE
2.600 МКД
24.05.2023 07:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi kameri isti kako na slikata go koristat najdobriot softver ICSEE ( firmware camera ver.04.2023)

-3MP 2600 den


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
075500622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам