1 / 4
Tarabant za dervo
1.800 €
05.12.2021 20:41

Чаир / Скопје

Se prodava tarabant za dervo mnogu e dobra za poveke info javete se na ovoj broj
070598746

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

Adem Metallari
Ferid Zairi 68
Потврден огласувач
070598746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам