1 / 3
Novi ocila za sonce BALENCIAGA
12.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.02.2022 08:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam,novi zenski ocila za sonce,original BALENCIAGA,kupeni od optika,24 000 denari,gi prodavam so 50% popust za 12 000 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Savov Mladen
Потврден огласувач
078245946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам