1 / 4
Litiumski 18650 Baterii 2500/6800/7800/8800.mAh18650 Li-Ion
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 09:35

Ѓорче Петров / Скопје

.Litiumski Baterii 2200/2500 6800 7800 8800 mAh 18650 Li-Ion Baterija 3.7V - 4.2V rechargeable Li-Ion battery za svetilki, modovi, elektronski cigari, flashlight,bateriski lambi ,trotoneti,lap topi,strafilici i za drugi sekakvi nameni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава / Можна е замена од:

$$$$$$$$$
Потврден огласувач
071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам