1 / 1
Solaren agregat za elektricna ograda
9.000 МКД
24.12.2021 14:12

Аеродром / Скопје

Се продава нов некористен повеќе инфо на ликнот

https://parmakusa.com/product/deluxe-field-solar-pak-6/

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од: Претпријатие

Pawnshop
Потврден огласувач
078998833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам