1 / 5
17ki aluminski bansazi 5x112 so letni gumi 215 55 17 Tigar
250 €
18.05.2022 10:49

Кисела Вода / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

17

vozeni se na pasat b6 letni gumi 2017ta proizvedeni ubava sara ne se potroseni voopsto

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078664422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам