1 / 1
Агрегат инвертер (Agregat inverter)
49.900 МКД
01.03.2022 10:13

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Агрегат инвертер на бензин Al-ko 2000i
За најосетливите апарати во домот или деловниот простор.
Благодарение на инвертер технологијата може да се поврзи со чуствителни апарати како компјутер, телевизор или печка на пелети! Лесен и компактен, овозможува пријатно и тивко работење ❗
‼️📞☎️ 078308190 - - 078308190

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Боби
Потврден огласувач
078308190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам