1 / 1
Pure sine wave inverter
120 €
Цената е фиксна
04.07.2022 17:04

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator za da proizveduva 220v.
Napomena: Samo za profesionalci - lica koi imaat iskustvo so ovaa oblast od elektronika

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071337977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам