1 / 9
Golf 6 2.0 TDI 110KS
6.850 €
26.01.2022 11:36

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF 6
motor: 2.0TDI 110KS
menuvac: manuel 5 brzini
gorivo: dizel
godina na proizvodstvo: 2009
kilometraza: 168.000
boja:crna
4 zimni gumi

• FULL OPREMA :
Dvozonski klimatronik (auto)
Tempomat
Senzor za svetla/dozd
Kozen volan
Elektrika na prozori
Elektrika na retrovizori
Greaci na predni sedista
Parking senzori napred nazad
AUX
ABS
ESP
BAS
12X AIRBAG
Servisna istorija do posleden kilometar.
Plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
071397182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам