1 / 7
Chevrolet Captiva 2.2D (4x4) 2012, 7 SEDISTA, MOZNA ZAMENA
10.500 €
26.01.2022 18:19

Бутел / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

137 kw / 186 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CHEVROLET CAPTIVA
REDIZAJN MODEL

Godina na proizvodstvo: 2012-13
Motor: 2.2D | 184KS
Kilometraza: 170,000km
Registracija: Jan 2023 + Zelen Karton


VOZILOTO OD OPREMA POSEDUVA:
- 4x4 POGON NA 4 TRKALA
-KOZEN ENTERIER
-PARK SENZORI
-7 SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-KLIMATRONIK DVOZONSKI
-TEMPOMAT
-BLUETOOTH
-EL. NA RETROVIZORI
-KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVAANJE
-AUX, TELEFON, BLUETOOTH
-8 ZVUCNICI
-HROM ELEMENTI
-NASLONI ZA RACE
-HALOGENKI ZA MAGLA
-PRSKALKI NA FAROVI
-ALU BANDAZI

*MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO SO VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Doci
Потврден огласувач
075279784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам