1 / 12
Seat Alhambra 2.0 tdi 2010 god.
5.800 €
15.03.2023 15:51

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Alhambra 2.0 TDI - 2010
KW - 103 , HP - 140 so 7 sedista
Uvezen od CH plateni site davacki
Info Tel. - 078 - 405 - 905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan Iseni
Ul.finska br.6 skopje
Потврден огласувач
38978405905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам