1 / 2
dva pustoli i dve baterii makita
150 €
19.06.2022 15:43

Прилеп / Прилеп

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni
so dve baterii i dva polnaci
i lamba
kontakt 077899133

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам