1 / 12
Opel Astra 1.7cdti 2012god!!! Stakloo
5.500 €
23.01.2022 09:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Astrata e uvezena,plateni se site davacki do registracija!!
2012god vo Homologacija!!
1.7cdti 110ks!!!
160000km!!!
Full oprema!!!
Kako nova!!!
Kolata e vo odlicna sosotojba,motor,menjac,turbo se e ok!!! Moze da se proveri vo servis!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Premium Avto
Потврден огласувач
071740005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам