Logo

AUTO X KAVADARCI KYMCO SKUTERI

Број на оглас: 418266 | Објавен на: 14.09.2019, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2019

Модел: KYMCO 2019

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


AUTO X KAVADARCI KYMCO SKUTERI
Документација за кредитирање преку Стопанска банка-Скопје изготвуваме во нашиот салон само со лична карта до максимум 60 месечни рати за само еден ден од аплицирање.
Обезбеден сервис и резервни делови(сервисирање во Ауто Х)...
Достава до дома!!!

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  AUTO X (претпријатие)

Потврден огласувач