1 / 9
VOLKSWAGEN CADDY 1.6 TDI
7.600 €
20.03.2023 20:39

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava odlicno socuvano doneseno od germanija napraven komplet servis filtri ulje kaisi,registrirano cela godina pali vozi so garancija nema dodatni trosoci.
KONTAKT-JOVANKA 072 304 274

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075358368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам