1 / 12
Vlecna slep sluzba misel
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2023 16:02

Аеродром / Скопје

Vlecna Slep Sluzba Mishel 24/7
Лиценциран превозник
Транспорт на моторни возила
Низ цела Македонија и странство
Можност за превоз на патници
Моб: 078 208 710
☎️0️⃣7️⃣8️⃣2️⃣0️⃣8️⃣7️⃣1️⃣0️⃣☎️

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Mishel
Потврден огласувач
078208710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам