1 / 4
STIHL MOTORNI PILI
250 €
17.09.2022 15:05

Струмица / Струмица

Se prodavat 2 motorni pili originalni
051 i 045 vo odlicna forma kupeni novi ne uvezuvani
250 e 045
200 e 051

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

ice
Потврден огласувач
070745777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам