1 / 11
Renault Clio 1.2 Servisirano
3.100 €
Цената не е фиксна
3.499 €
13.01.2022 09:10

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Renault Clio 1.2 бензин во одлична состојба многу сочувано.
Мотор и менувач без никаков проблем
Направен е голем и мал сервис.


контакт на
070/329-195 или
вибер:+49 1517 1255043


цена 3499 еур
колата се продава поради заминување во странство.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KOMETA 2000
Потврден огласувач
070/318-555
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Clio 1.2 Servisirano

3100 €

SEAT LEON 1.9 TDI BLACK EDITION XENON/FULL

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам