1 / 5
Macbook Pro 15" Touchbar (2017)
850 €
Цената е фиксна
25.01.2022 13:05

Чаир / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Broj na tel 072 725 589 (moze i na Viber, Whataspp)

Se prodava dobro socuvan Macbook Pro 15" Touchbar (2017) Laptopot raboti perfektno.

Intel Core i7 (7700k)
16GB ram
RX 555
IPS 2880x1600
300 Cycles

https://everymac.com/systems/apple/macbook_pro/specs/macbook-pro-core-i7-2.8-15-mid-2017-retina-display-touch-bar-specs.html

Broj na tel 072 725 589 (moze i na Viber, Whataspp)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Agim
Dzon Kenedi
Потврден огласувач
077875073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам