1 / 6
Nissan Qashqai 2
7.200 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 10:50

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai+2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Nissan Qashqai 2
2009 godina
2.0 dci
150 ks
17ki bandasi
7 sedista
Panorama krov
Kolata e registrirana do dekemvri 2022 i moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Moze zamena za pomala kola (za vozac pocetnik) nad 2007 god
Za kes extra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070581836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам